Oferta

Wynajem trybun sportowych

trybuny-sportowe-pl - separator -left
Wynajem trybun sportowych - Gniezno

Organizacja różnego rodzaju imprez sportowych, eventów małych czy dużych wymaga sporej organizacji. W niektórych przypadkach, aby nasi widzowie mogli spokojnie usiąść oraz mieć świetną widoczność warto zainteresować się taką usługą jak wynajem trybun sportowych. Taka mobilna trybuna, dostosowana do warunków czy ilości krzeseł może być idealnym rozwiązaniem. Nasza firma po uzgodnieniu, zmierzeniu i zaproponowaniu najlepszych rozwiązań, przyjedzie w wyznaczone miejsce zamontuje i po określonym czasie zdemontuje takie trybuny na Państwa życzenie.

Profesjonalne, demontowalne trybuny sportowe prosto od producenta!

Demontowalne trybuny przenośne na wynajem
Demontowalne trybuny - Wynajem trybun sportowych
Trybuny przenośne na wynajem

Wynajem trybun – o czym warto wiedzieć?

Nasze przenośne trybuny na wynajem mogą być montowane zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Jednocześnie należy pamiętać, że na imprezach plenerowych takie trybuny muszą mieć w miarę stabilne podłoże, ponieważ bezpieczeństwo widzów jest najważniejsze. Cena za wynajem trybun uzależniona jest zarówno od wielkości trybuny, jak również okresu jej wypożyczenia. Trybuny na wynajem wykonane są zgodnie z normą PN-EN 13200. Więcej nt. norm, które spełniają nasze trybuny znajdziesz w zakładce SPRZEDAŻ TRYBUN.
Aby dokładnie określić cenę za wynajem trybun sportowych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail.

Trybuny modułowe na wynajem

trybuny-sportowe-pl - separator -left

Trybuny na wynajem są 6-rzędowe. Moduł składa się z 24 miejsc. W zależności od ilości modułów zastosowana jest odpowiednia ilość przejść schodowych o szerokości 2m. Balustrady w tylnej i bocznej części są bez odstępów, natomiast w przedniej z odstępami na przejścia schodowe – o wysokość 1,1m.
Trybuny modułowe są prefabrykowane ze stali cynkowanej ogniowo z siedzeniami z tworzywa sztucznego w kolorze niebieskim. Krzesełka wykonane metodą wtryskowa z wysokiej jakości stabilizowanego tworzywa – polipropylen.
Konstrukcja widowni pozwala na regulację wysokości w celu zapewnienia poziomowania widowni na nierównym terenie oraz możliwości jej ustawienia na podłożu trawiastym o niewielkich nierównościach terenu. Poszczególne moduły widowni łączą się ze sobą w jedną całość.
Posiadamy odpowiednie zabezpieczające płyty drewniane umożliwiające rozstawienie trybuny na hali na parkiecie.

Trybuny modułowe na wynajem - Trybuny-Sportowe-pl

Nasze ostatnie realizacje

  • Nowe trybuny - Radzymin
  • Trybuny sportowe dla MOSIR Rybnik
  • Trybuny pilkarskie - Małopolska - Bydlin
  • Gala Orłów Gnieźnieńskiego Sportu