Oferta

Sprzedaż trybun sportowych

trybuny-sportowe-pl - separator -left

Kluczowym elementem naszej oferty są przede wszystkim demontowalne trybuny sportowe. Tak zaprojektowana trybuna sportowa (widownia) sprawdzi się zarówno wewnątrz obiektów takich jak hale sportowe a także na boiskach zewnętrznych.

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie boisko czy halę sportowa bez odpowiedniego i bezpiecznego miejsca dla kibiców. Każde wydarzenie sportowe staje się o wiele wartościowsze i motywujące, gdy jest wspierane przez entuzjastyczny doping grona wiernych kibiców. Warto jest więc zadbać również o nich podczas organizacji i postawić dodatkowe demontowalne trybuny. Łatwość ich montażu i demontażu to niekwestionowana zaleta naszych trybun.

Trybuny sportowe zewnętrzne

Sprzedaż trybun a bezpieczeństwo!

trybuny-sportowe-pl - separator -left

Jako jeden z niewielu polskich producentów trybun, wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo ich stosowania, dlatego też nasze trybuny, które oferujemy spełniają wszelkie normy nie tylko polskie, ale i europejskie. Poniżej znajdziecie Państwo szereg norm, które spełniają trybuny naszej produkcji.

Siedziska posiadają atesty: trudno palności, toksyczności i wytrzymałościowe zgodnie z następującymi normami.: PN-EN 1021-1:2014; PN-EN 1021-2:2014; PN-B-02855:1988; PN-EN 12727:2004.

Elementy metalowe cynkowane ogniowo zgodnie z normą PN-EN ISO 1461. Zgodnie z certyfikatem nr. I2017Q16657 nadanym przez IFO GmbH – ocynkowane elementy spełniają wymogi EN 1090.
Na podestach znajdują się kraty oraz stopnie pomostowe ocynkowane ogniowo, wykonane są zgodnie z normą zgodne z normą DIN 24537 i 24531. Posiadają one powłokę cynkową zgodnie z normą EN ISO 1461.
Kraty pomostowe podtrzymywane są cynkowanymi blachami wykonanymi zgodnie z normą EN 10204-2.2.
Konstrukcja widowni (trybuny) pozwala na regulację wysokości w celu zapewnienia poziomowania widowni na nierównym terenie oraz możliwości jej ustawienia na podłożu trawiastym o niewielkich nierównościach terenu. Poszczególne moduły widowni łączą się ze sobą w jedną całość przy pomocy elementów złącznych bez użycia śrub. Elementy dostosowane tak, aby każdy element mógłby być przenoszony przez jedną osobę. Trybuna złożona z elementów typizowanych umożliwiających rozbudowę.
Dzięki takiej budowie na naszej trybunie nie zatrzymuje się woda z opadów atmosferycznych, a także uniemożliwia to gromadzenie się piasku i drobnych śmieci.

Konstrukcja trybuny zawiera podstopnie (wypełnione szczeliny pomiędzy siedziskami a podłogą) zapobiegające spadaniu przedmiotów pod widownię. Widownia (trybuny) przystosowana do wielokrotnego montażu i demontażu.
Trybuna sportowa wykonana zgodnie z normą PN-EN 13200

Sprzedaż trybun sportowych
Sprzedaż trybun sportowych
Sprzedaż trybun sportowych

W celu uzyskania informacji dotyczących sprzedaży i cen trybun sportowych »

Sprzedaż trybun sportowych
Sprzedaż trybun sportowych
Trybuny sportowe na sprzedaż

Przykładowe rzuty trybun sportowych naszej produkcji

trybuny-sportowe-pl - separator -left

Na życzenie klienta możemy możemy zastosować odpowiednia konfigurację trybun w zależności od potrzeb oraz wybrany kolor siedzisk. Zobacz przykładowe konfiguracje trybun na rysunkach technicznych.

Trybuny na 68 osób - Trybuny-Sportowe-pl
Trybuny modułowe na wynajem - Trybuny-Sportowe-pl

Trybuny na boisko sportowe – o czym warto wiedzieć?

trybuny-sportowe-pl - separator -left

Trybuny na boiska sportowe naszej produkcji sprawdziły się zarówno na wydarzeniach okolicznościowych w centrum miast czy dużych koncertach a także małych imprezach sportowych. Trybuny sportowe zewnętrzne sprawdzą się wszędzie, gdzie znajdzie się możliwość ustawienia ich na w miarę stabilnym podłożu. Dzięki zastosowanej ocynkowanej konstrukcji nasze trybuny są trwałe, a ich konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne. Siedziska na trybuny proponujemy najczęściej w kolorze niebieskim, gdyż są najbardziej odporne na intensywne światło słoneczne (nie bledną).

Trybuny na boisko sportowe

Nasze ostatnie realizacje

  • Nowe trybuny - Radzymin
  • Trybuny sportowe dla MOSIR Rybnik
  • Trybuny pilkarskie - Małopolska - Bydlin
  • Gala Orłów Gnieźnieńskiego Sportu